راهنمای سفارش و خرید کالا | تلفنچی

فروشگاه تلفنچی اولین فروشگاه تخصصی حوزه تجهیزات ارتباطی و مخابراتی

خواهشمند است تا موارد ذیل را جهت یک خرید مطمئن مطالعه فرمایید

راهنمای خرید محصولات فروشگاه اینترنتی تلفنچی

 

موجودی کالا

اولین مشخصه یک فروشگاه الکترونیکی و اینترنتی اطلاع از موجودی و وضعیت کالاهای موجود در سایت برای بازدیدکنندگان و خریداران دارد از اینرو با حساسیت بسیار زیاد سعی شده است تا در بروز رسانی تمام کالاها انجام گرفته و اطلاعات صحیحی در اختیار قرار گیرد.

 


قیمت کالا
درج قیمت بر روی محصولات، راهنمای مناسبی در انتخاب مشتریان بر اساس بودجه آنها برای خرید بوده و این فروشگاه سعی داشته تا با بروز رسانی قیمت ها شرایط مناسبی را برای انتخاب درست مشتریان فراهم نماید

در ضمن برای رفاه حال مشتریان، محصولات خاص و گاه پر فروش در قالب محصولات ویژه و با تخفیف در دسترس آنها قرارداده شده است

با توجه به نوسانات قیمت در برخی زمانها که ناشی از نوسانات ارز می باشد، قیمت کالا در زمان قطعی شدن خرید از سوی مشتری از سوی فروشگاه به او اعلام می گردد.

هیچگونه هزینه مالیات در حال حاضر به سفارشات مشتریان اضافه نمی گردد.

 


نحوه خرید و پرداخت وجه

1-پرداخت اینترنتی

فروشگاه تلفنچی با همکاری شرکت "به پرداخت بانک ملت" که بخش پرداخت های الکترونیک بانک ملت میباشد، امکان خرید و پرداخت از طریق کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب را فراهم نموده است تا مشتریان بسهولت هرچه تمام تر نسبت به خرید خود اقدام نمایند.

2-واریز به حساب

پرداخت وجه بصورت واریز به شماره حساب و یا شماره کارت  قبل از ارسال کالا میباشد.

حسابها بنام رضا ساسانیان می باشد

شماره حساب بانک ملت:  4232815109

شماره کارت بانک ملت:  1853-9211-3370-6104

شماره حساب بانک ملی:  0106212558007

شماره کارت بانک ملی: 6298-2948-9913-6037

 

 

حساب بانک سامان بنام محمد ساسانیان می باشد

شماره حساب بانک سامان: 2-58748-800-802 

شماره کارت بانک سامان:  5237-0664-8610-6219

 

3-پرداخت نقدی در محل خریدار

مشتریان در شهر تهران در صورت سفارش خرید به فروشگاه میتوانند پس از تحویل کالا در محل خودشان نسبت به پرداخت وجه کالا اقدام نمایند

 

ارسال و تحویل کالا

درتهران پس از سفارش و یا خرید کالا ، کارشناسان فروش با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم برای تحویل کالا در موقعیت خریدار انجام می پذیرد.

در سایر نقاط کشور نیز پس از انجام خرید، کالا از طریق پست پیشتاز ارسال میگردد. و خریدار با دریافت کد رهگیری مرسوله خود، می تواند نسبت به دریافت آن پیگیری نماید. زمان تقریبی دریافت مرسولات با پست پیشتاز  48 ساعت می باشد.

 

برگشت کالا

کالاهای خریداری شده تا 24 ساعات برای خریدان شهر تهران و تا 72 ساعت برای خریداران در سایر نقاط کشور میسر میباشد البته به شرط باز نشدن بسته بندی و نیز خود دستگاه. برای این کار کافیست تا به بخش "استرداد کالا" مراجعه و کالای خود را ظرف مدت مشخص شده ثبت نمایید تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام گردد