شرایط و مقررات استفاده | تلفنچی

استفاده شما از فروشگاه اینترتی تلفنچی و سفارش كالا به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد

شرایط سفارش و تحویل کالا

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی تلفنچی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
كاربران باید در هنگام خرید و سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. لازم بذکر میباشد که درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش شما قابل پيگيري و یا تحويل نخواهد بود.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، امکان تحویل کالا را نداشته باشد و طرفین درباره چگونگی و نحوه تحویل در زمانی دیگر به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش خود را فسخ نماید.

  ارتباط با کاربران

ارتباط فروشگاه و پایگاه تلفنچی با کاربران فقط از طریق پایگاه  www.Telephonechy.com برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در فروشگاه به ثبت رسانده اند که شامل اطلاعاتی (همانند نشانی، تلفن و آدرس پست الکترونیک و ...) صورت می پذیرد. این فروشگاه به هیچ عنوان اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و افراد غیر واگذار نخواهد کرد و خود را متعهد به حفظ حریم شخصی کاربران می داند.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه تلفنچی مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
کاربران گرامی می توانند پرسشهای خود را  در ساعات کاری از طریق خطوط تلفن و یا در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را در بخش "تماس با ما" برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

تمام ابزارهایی  در نظر گرفته شده در فروشگاه تلفنچی با هدف ارتباط با مشتریان بوده و طراحی شده است و كاربران متعهد هستند که از اين ابزارها صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. این پایگاه گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
پایگاه الکترونیکی و فروشگاه تلفنچی ممکن است که سرويس هايی با قابليت مشارکت عمومی موسوم به سرويس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و  سرويس های ديگری برای تسهيل ارتباط شما با ديگران (چه در مقياس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقياس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) برقرار نماید. شما توافق می کنيد که از اين سرويسهای جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دريافت پيامهايی و اطلاعاتی استفاده نمایید مناسب و مرتبط با آن سرويس خاص باشد.

 فروشگاه اینترنتی تلفنچی ممکن است دارای لينک هايی به سايت های ديگر باشد. و مسلما اين سايت ها تحت کنترل این فروشگاه نبوده و هيچ مسووليتی در قبال محتويات اين سايتها (شامل اطلاعات خود آنها و لينک های ديگری که ممکن است در اين سايت ها باشد) ندارد.

پایگاه و فروشگاه تلفنچی لینک های موجود در سایت را بمنظور شرایط در جهت سهولت دسترسی به آنها فراهم نموده و وجود لینک آنها هیچگونه تاییدی بر آنها و یا محتویات آنها نیست و نیز هیچگونه تایید و تاکییدی بر هر نوع ارتباط با آنها و اداره کنندگان آنها نیست.

 سايت هايى كه در آگهی ها يا صفحات فروشگاه تلفنچی لينک می شوند توسط افرادی خارج از این فروشگاه اداره می شوند، لذا فروشگاه تلفنچی در قبال آنها هیچگونه مسئولیت و ضمانتی نداشته است.

  مقررات کپی از مطالب

خدمات و محتويات فروشگاه صرفا برای استفاده کاربران و بصورت شخصی و غیر تجاری عرضه شده و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه تلفنچی نزد این فروشگاه محفوظ بوده و هرگونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.

هرگونه بهره برداری از اطلاعات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود توسط افراد حقیقی و یا حقوقی غیر مجاز  می باشد. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و یا محتویات سایت جهت مقاصد تجاری لازم است تا از قبل به ما اطلاع دهيد. و یا از طریق بخش "تماس با ما" با ما ارتباط برقرار کنید.